Preskočiť na obsah
Home » Aktuality

Aktuality

Nový ročník Nenápadných Hrdinov je otvorený!

V predvečer spomienky na Sviečkovú manifestáciu vyhlásilo Občianske združenie Nenápadní hrdinovia otvorenie šestnásteho ročníka projektu Nenápadní hrdinovia v zápase s komunizmom. Tento ročník bude špeciálne venovaný lekárovi, politickému väzňovi MUDr. Silvestrovi Krčmérymu, ktorého sté výročie narodenia si budeme tento rok pripomínať. „Chceme vyzvať… Čítať viac »Nový ročník Nenápadných Hrdinov je otvorený!

Fotopríbeh NENÁPADNÍ HRDINOVIA 2023

V dňoch 14. a 15. novembra sa v meste Trenčín uskutočnil už XV. ročník slávnostnej študentskej konferencie Nenápadní hrdinovia v zápase s komunizmom. Pozrite si našu konferenciu cez fotopríbeh vzácneho fotografa Karola Dubovana. 

Otvorenie XV. ročníka projektu Nenápadní hrdinovia v zápase s komunizmom

OZ Nenápadní hrdinovia v spolupráci s Konfederáciou politických väzňov Slovenska, Múzeom obetí komunizmu, Nadáciou Konrada Adenauera, VŠZaSP sv. Alžbety a ďalšími partnermi otvára nový ročník projektu Nenápadní hrdinovia v zápase s komunizmom pre žiakov základných (8. – 9 ročník) a stredných škôl.… Čítať viac »Otvorenie XV. ročníka projektu Nenápadní hrdinovia v zápase s komunizmom